CİLLE TRT ÇOCUK ÇİZGİ FİLMİNİ İZLE | Çizgi film çizgi film - çizgi film izle - çizgi filmler - çocuk filmleri seyret

OYUNLAR İÇİN TIKLAYIN
oyun oyna
Reklam 7 sn sonra kapanacaktır.
CİLLE TRT ÇOCUK

Açıklama: CİLLE TRT ÇOCUK ÇİZGİ FİLM İZLE, cille trt online izle, cilleyi bedava seyret, cille , trt çocuk çizgi filmleri, trt çocuktaki çille çizgi filmini bedava izle Eski, efsane Antik çağda çok sayıda insan ve orada Ezakiler arasında devam eden bir savaş ... İki ordu Bir gün Smith Vadisi, insanların lideri karşı karşıya ... Ama bu sefer Kadu Ezakilerden Zend lideri eski kral yemin tükatiyormuş.İki içmişler.Böylece "Hazar Yaş" gölgesinde ileri çıkmış.Çünkü ağacın iki ırk arasındaki savaş ve barış yapmaya başladı.Ancak Zend Ezakilerin lideri öldü ve son olarak yine barış ve kötü savaşa başlatmış.Bütün bir son vermek onun Zigat unutların tükandiği Kral Kadu, Smith Vadisi ikikavak ağacın zaman eski ... ağaç barınak yine onun insanları kurtarmak için gizli açıkladı ... İki üstün yaratık ve bir kum ocağı, Kadu cillelerin gücü.İşte gizli On ... Bu yangında terbiye ne bazıları su ile, bazı havada, bazı toprak ve bazıları idi ... iki cille, İkikavak derin uykuya teslim olmuştu ve bir duvar uyandım efsanevi cille ağaç, inasnlarla Ezakilerin dünyalar birbirinden ayıran ... Kadu cillelerin ayrı ayrı bunların olmaması için dört kitap hazırlandı, ancak onların yerlerini gizli tutulur ... Ben birlikte sadece boyut kapısı cillelerin açılabiliyormuş hepsini biliyordum ...Cillelerin hikaye;olaylar, tarih ve tam yıl 1000 Tarih kitapları boyunca devam efsaneleri sükunetlerini dönüştü ... Ama bir gün, dört arkeologlar tesadüfen yeryüzünde bir kitap buldum ... cimri insan dünyalar açmasa arasında kapı bile, tek başına kullanıldığında Cillin boyut ... ... Arkeologlar boyut geçit kapı ve her şeyin başlangıcı oldu sağladı meraklarına geçti.Bu düştü ...Arkeologlar kapı sonsuza Ahendil ve Rehzen olarak, cilleleri Ezakiler ale, insan dünya yolladı.Gabi avcının üç olan bir esir aldı ... Avcı tüm yok cilleleri yakalandı ...Bu üç çocuk yaşlı ve Kayra gitmişlerdi.SoliniTalu çekti.Mağaranın dikkatini çekmek için bir piknik süre ile orada yaşanan olaylar korkunç bir çağlayan olup ... onlar haber vermeden bir savaşın içine vardı.Çocuklar üç eski cille bulmuşlardı.Böylece bir kitap üzerinde asılı kitap açtığınızda bir mağarada girilen ... Kayra, başlamak için korkunç savaşı durdurmak ve Ezakileri merak engel olabilir diğerleri?

“CİLLE TRT ÇOCUK” Yorumları...

 • 8söyleyemem :

  9 MAYIS PAZARTESİ SAAT 20:10(8:10)’da
  10 MAYIS SALI SAAT ” ” ”
  11 MAYIS ÇARŞAMBA SAAT ” ” ”
  12 ” PERŞEMBE ” ” ” ”
  13 MAYIS CUMA SAAT 19:35(7:35)’de
  14 MAYIS CUMARTESİ SAAT 18:50(6:50)’de
  15 ” PAZAR ” ” ” ”

 • 17cille :

  cillelerin bir farklı özellikleri vardırçünkü ono görenle ağaçtan alır ki ağaçtakalmaz kotu insanla ele geçer

 • 22aslan baba :

  gödünüz hepsini bikerede yendi mehmut koralilerin bekçisi dinazoru yendi sonra kayra yendi kayranın cillesi güzel

 • 26cille hayranı :

  güzel bir çizgi film.fakat bölümler çok çabuk sona eriyor ve bölüm sayısı çok az.her gün yeni bölümlerin çıkması daha iyi olurdu.

 • 29kadir :

  cilleye bayılıyorum.en çok onu izliyorum.sabahtan akşama kadar olsada bakarım.teşekkürlerimle kadir

 • 37anonim :

  Bu filmi izlemek icin basta adobe flash player gerekir, eger izleyemiyorsaniz adobe flash player indirin öyle seyredin.

 • 42şahra öykü :

  neden cilleyi kaldırdınız anlayamadım izlediğim en güzel çizgi filmdi lütfen tekrar başlasın ve daha erken saatlere alınsın hatta günde birkaç kez yayınlansın.

 • 43ikra zeren :

  cille tekrar başlasın lütfen en sevdiğim çizgi filmdi çok seviyorum ve başlamadığı için çok üzgünüm

 • 44şahra ikra :

  cille tekrar başlasın izlediğim en güel çizgi filmdi onu izleyip uyuyordum lütfen bizi üzmeyin ve tekrar yayınlayın

 • 46Eren Ercan :

  cillenin tekrar yayınlanmasını istiyorum.Çok sevdiğim bir filimdi.yayınlanmadığına çok üzülüyorum.

 • 47fahreddin :

  ben saat kaçta oyunuyor buldum hafta sonu olmamak üzere hafta içi hergün saat 20 yi 5 geçe.

Yorum Yapın