NİNJA KAPLUMBAĞALAR TÜRKÇE ÇİZGİ FİLMİNİ İZLE | Çizgi film çizgi film - çizgi film izle - çizgi filmler - çocuk filmleri seyret

OYUNLAR İÇİN TIKLAYIN
oyun oyna
Reklam 7 sn sonra kapanacaktır.
NİNJA KAPLUMBAĞALAR TÜRKÇE

Açıklama: Ninja kaplumbağalar çizgi filmini izle, ninja kaplumbağalar seyret, ninja kaplumbağa, ninja kaplubağalar çizgi filminin yeni bölümleri Teenage Mutant Ninja Turtles ("Teenage Mutant Ninja Turtles" orijinal adı), fantastik bir komedi dizisi ve dövüş sanatları ustaları kötü konu edinir karşı savaş ile 4-mutant fare mutant kaplumbağa "Usta Splinter" hakim. Bu arada, iyi bir ninja olmak için eğitim devam etmektedir.Kevin Eastman ve Peter Laird, Turtles, 1984 yılında Teenage Mutant Ninja Turtles, ilk siyah-beyaz komedi kitap, 1,200 $ yayımlanmış yaratıcıları. Bir dünya bir hit haline geldi geniş olan kaplumbağaların alt bulunmaktadır. En azından burada söyleyebileceğim vahşi ve çılgınca bir artış.1984 yılında Mirage Studios, orijinal Amerikan dizisidir. kötü bir karakter içeren çıkan eser de arkadaşı Kevin Eastman, Peter Laird yabancı düşmanları ile beyin fırtınası sırasında, kötü karakter, en çok Shreder ve onun ortağı, ünlü ve de gelen serseriler Beyin'dir ona sipariş verebilir vardır. Bir kahraman, Kanal muhabiri Oneill'dır Nisan ile diğer hikayesi. Bizim kahraman Raphael, Donatello, Leonardo, Michelangelo, pizza düşkün.Daha sonra, Teenage Mutant Ninja Turtles (1990), Teenage Mutant Ninja Turtles II: Ooze (1991) ve Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) 3 Secret film çevrilmiştir. Daha sonra, 3-D animasyon teknikleri ve yeniden işlenmiş ve konu almış.

“NİNJA KAPLUMBAĞALAR TÜRKÇE” Yorumları...

  • 2irem bayram :

    biliyorum çok güzel de açılmıyor bir türlü daha demi televizyondan inim adım zledim gözümü bile kırpmadım o kadar yani bir kız olarak bayılıyorum bu filime arkadaş BU ARADA (İREM BAYRAM benim adım yakınınızdayım bir adım:)

Yorum Yapın