WİNX CLUN 4 SEZON 10 BÖLÜM ÇİZGİ FİLMİNİ İZLE | Çizgi film çizgi film - çizgi film izle - çizgi filmler - çocuk filmleri seyret

OYUNLAR İÇİN TIKLAYIN
oyun oyna
Reklam 7 sn sonra kapanacaktır.
WİNX CLUN 4 SEZON 10 BÖLÜM

Açıklama: WİNX CLUB İZLE, WİNX CLUB 4 SEZON 10 BÖLÜM İZLE, WİNX 4 SEZONU TÜRKÇE İZLE, ÇİZGİ FİLM İZLE, WİNX ÇİZGİ FİLMİ 4 SEZON İZLe Winx in bu bölümünde skay ve layla telefonda konuşmaya başlar. * Musa: Musa müzik her türlü seviyor. diye sert bir ön kendini izole etmek için koymak çalışır rağmen ve genellikle karamsar, o sadık ve bakım arkadaşım. Musa) Tecna dahil tüm Winx perileri (en iyi dereceleri vardır. O bir erkek fatma biraz ama girly defalarca olabilir. pixie Dinle, görgülü pixie, birbirlerini neredeyse tam tersi kişilikleri açısından çünkü çoğu Musa sinir gets yaşayabiliriz. Onun büyülü pet Pepe, kahverengi ayı olduğunu. O Riven kız arkadaşı olduğunu. Layla skaya telefonda birşeyler anlatırken skay devamlı haha deyip durmaktadır, bu duruma bozulan layla skaya onu dinleyip dinlemediğiniz sorar skay tekrar haha deyince layla sinirlenmeye başlar. Ama skayda pekte sakin değildir ve laylayı hocası evılından kıskanmaktadır. Layla son zamanlarda skay onu aradığında meşgule atmıştır, buna bozulan skay layladan özür alır ama avılının dersinde olduğu için açamadığını söyler ama skay bu cevaptan tatmin olmuş değildir ve konuşmaları birden kısknaçlık krizine dönüşür.Layla kendini bilmez bir halde yolda yürürken duvara çarpar, bu arada telefonda sinyal O solgun ve bir görünüm Asya var, mavi-siyah pigtails ve mavi gözlü. O müziğin gücü vardır, ve o müziğin her türlü onun enerjisini alıyor. o müzik onun çevresinde büyüyen bu yüzden o gezegen Melody [nb 5] geliyor. diye kullanılan İlk sihirli onun flüt oldu. Annesi büyük bir şarkıcı ve babasının büyük bir piyanist oldu.vermemektedir layla sinirden telefonunu yere fırlatır.

“WİNX CLUN 4 SEZON 10 BÖLÜM” Yorumları...

 • 6bloom stella flora miusa layla tecna :

  bence bellivix gücü süper aslında bütün güçleri süper umarım bunu winx in kalıbına giren herkez okur.ben de winx olmak istıyorum lütfen bu halimi gerçekleştirecek bir şey yapın.

 • 8damla :

  ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnngüzel kız flora

 • 9stella melisa :

  ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn güzel kız stelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • 13setellabloomfolora musa :

  bence 4.sezondaki giysiler
  daha güzel
  en çok sevdiğim kızlar bloomstellaflora muyüsave roksi

 • 19stella-sıla :

  stella ya bayılıyorum süper birisi gerçe bütün winx kızlarını çok seviyorum ama yinede stella.ayrıca ben stella ya çok benziyorum :)))

Yorum Yapın